a
Поиск

 повітря

Створи власний клімат...


Пн - Пт з 09:00 - 18:00


066 154 97 97
080 033 67 57

Безкоштовно з усіх телефоних номерів!
cart icon

Пн - Пт з 09:00 - 18:00


066 154 97 97
080 033 67 57

Безкоштовно з усіх телефоних номерів!

Доставка і оплата


Вартість доставки по Києву товару на суму менше 15000 грн. складає 200 грн.
Вартість доставки по Києву товару на суму більше 15000 грн здійснюється безкоштовно
 Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами-перевізниками, вартість послуг яких оплачується замовником у момент отримання товару на складі вантажоперевізника.

Вашій увазі пропонується швидка, зручна та безпечна доставка товару наступними кур'єрськими службами:
  • Нова пошта 
  • Ін Тайм
  • Meest Express
  • Делівері
Відправка товару можлива з послугою післяплати. Це означає, що оплата вартості товару відбувається в момент його прибуття на склад у місті одержувача і тільки після його повної перевірки на цілісність та справність у присутності представника вантажоперевізника. При оплаті післяплатою береться передоплата 5-10% від вартості товару.


Час доставки

Час доставки узгоджується з менеджером служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення.

Увага! Невірно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані під час реєстрації та оформлення замовлення. Конфіденційність реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня з 10:00 до 18:00 години. Товари, замовлені вами у суботу та неділю, доставляються у понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення та наявності товару на складі:

  • якщо замовлення підтверджено менеджером Служби доставки до 12:00, товар може бути доставлений наступного робочого дня між 10:00 та 15:00 або між 15:00 та 18:00; 
  • якщо замовлення підтверджено менеджером Служби доставки після 12:00, товар може бути доставлений наступного робочого дня між 15:00 та 18:00.

Ви також можете вказати будь-який інший зручний час доставки, і покупка буде доставлена ​​у зручний для вас час. Інший час доставки, а також час доставки до населених пунктів області визначається за домовленістю з клієнтом.

Оплата 

До оплати приймаються як готівкові, так і безготівкові грошові кошти.


Оплата за Готівковим розрахунком:
Кошти приймаються до оплати тільки по м. Києву та передмісті за фактом доставки кур'єром товару (вартість установки кондиціонера оплачується окремо - за фактом монтажу).

Оплата за безготівковим розрахунком:
При безготівковому розрахунку провадиться 100% передоплата згідно з рахунком-фактурою. Щоб отримати рахунки-фактури, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті. Рахунок буде надіслано вам на адресу електронної пошти або Viber. Його Ви можете оплатити через касу будь-якого банку, або з карткового рахунку через Інтернет-банкінг.

Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою до під'їзду, що вказана при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджера Служби доставки, яка зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Правила

При доставці вам будуть передані всі документи на купівлю: товарний чек, а також гарантійний талон. При оформленні покупки на організацію вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна. Ціна, зазначена в переданих вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не має права коригування ціни. 

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри та споживчі властивості товару, що купується, вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту купівлі товару. До обов'язків працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій та коментарів щодо споживчих властивостей товару. При необхідності інсталяції товару, що купується в нашому магазині, вам необхідно повідомити про це нашого менеджера. При доставці замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень. При не заяві вами при отриманні товару претензій щодо механічних ушкоджень, надалі подібні претензії не розглядаються. У разі питань, побажань та претензій звертайтесь до нас за такими координатами:

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
1. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ

Сайт– особистий сайт, розташований у мережі Інтернет за адресою:  https://vozduh.com.ua/
Адміністрація Сайту ФОП Каширін
Користувач – фізична або юридична особа, яка розмістила свою персональну інформацію за допомогою Форми зворотного зв'язку на сайті з подальшою метою передачі даних Адміністрації Сайту.
Форма зворотнього зв'язку – спеціальна форма, де Користувач розміщує свою персональну інформацію з метою передачі даних Адміністрації Сайту.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Ця Політика конфіденційності є офіційним типовим документом Адміністрації Сайту та визначає порядок обробки та захисту інформації про фізичних та юридичних осіб, які використовують Форму зворотного зв'язку на Сайті.
2.2. Метою цієї Політики конфіденційності є забезпечення належного захисту інформації про Користувача, у т.ч. його персональних даних від несанкціонованого доступу та розголошення.
2.3. Відносини, пов'язані зі збиранням, зберіганням, розповсюдженням та захистом інформації про користувачів регулюються цією Політикою конфіденційності та конституцією України.
2.4. Чинна редакція Політики конфіденційності є публічним документом, розроблена Адміністрацією Сайту та доступна будь-якому Користувачу мережі Інтернет при переході за гіпертекстовим посиланням «Політика конфіденційності».
2.5. Адміністрація Сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності.
2.6. При внесенні змін до Політики конфіденційності, Адміністрація Сайту повідомляє про це Користувача шляхом розміщення нової редакції Політики конфіденційності на Сайті https://vozduh.com.ua /
2.7. При розміщенні нової редакції Політики конфіденційності на Сайті, попередня редакція зберігається в архіві документації Адміністрації Сайту.
2.8. Використовуючи Форму зворотного зв'язку, Користувач висловлює свою згоду з умовами цієї Політики конфіденційності.
2.9. Адміністрація Сайту не перевіряє достовірність інформації, що отримується (збирається) про Користувача.

3. УМОВИ І ЦІЛІ ЗБОРУ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ

3.1. Персональні дані Користувача такі як: ім'я, прізвище, по батькові, e-mail, телефон, skype та ін., передаються Користувачем Адміністрації Сайту за згодою Користувача.
3.2. Передача персональних даних Користувачем Адміністрації Сайту, через Форму зворотнього зв'язку означає згоду Користувача на передачу його персональних даних.
3.3. Адміністрація Сайту здійснює обробку інформації про Користувача, у т.ч. його персональних даних, таких як: ім'я, прізвище, по батькові, e-mail, телефон, skype та ін., а також додаткової інформації про Користувача, що надається їм за своїм бажанням: організація, місто, посада та ін. Користувачем Сайту.
3.4. Обробка персональних даних здійснюється на основі принципів:  
а) законності цілей та способів обробки персональних даних та сумлінності; 
б) відповідності цілей обробки персональних даних цілям, заздалегідь визначеним та заявленим при зборі персональних даних; 
в) відповідності обсягу та характеру оброблюваних персональних даних способам обробки персональних даних та цілям обробки персональних даних; 
г) неприпустимість об'єднання створених для несумісних між собою цілей баз даних, що містять персональні дані.
3.5. Адміністрація Сайту здійснює обробку персональних даних Користувача за його згодою з метою надання послуг/продажу товарів, що пропонуються на Сайті.

5. ПЕРЕДАЧА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

5.1. Персональні дані Користувача не передаються будь-яким третім особам.

5.2. Надання персональних даних Користувача на запит державних органів, органів місцевого самоврядування здійснюється у порядку, передбаченому законодавством України

6. ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ І ЗНИЩЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

6.1. Персональні дані Користувача зберігаються на електронному носії сайту безстроково.
6.2. Персональні дані Користувача знищуються за бажання самого користувача на підставі його звернення або за ініціативою Адміністратора сайту без пояснення причин шляхом видалення Адміністрацією Сайту інформації, розміщеної Користувачем.

7.ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ

Користувачі мають право на підставі запиту отримувати від Адміністрації Сайту інформацію щодо обробки його персональних даних.

8. ЗАХОДИ ЗА ЗАХИСТОМ ІНФОРМАЦІЇ ПРО КОРИСТУВАЧІВ

Адміністратор Сайту вживає технічних та організаційно-правових заходів з метою забезпечення захисту персональних даних Користувача від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій.

Не нашли что искали?
Бесплатная консультация от специалиста!

arrow

Посмотреть страницу в полном размере